Проект: готовий чи індивідуальний? Чому ціна не повинна бути основним критерієм при виборі проекту будинку?

Проект будинку

Якщо замовник орієнтується лише на ціну проекту, він може втратити всі переваги індивідуально розробленого проекту. Вартість змін під час будівництва якого буде значно вищою, порівняно з вартістю замовлення індивідуального проекту будинку.
Клієнт, який хоче адаптуватися до готового проекту, змушений приймати умови, розроблені заздалегідь для іншої ділянки, розташування відносно сторін світу, без врахування забудови сусідніх ділянок. У результаті, в готовий проект все ж доведеться вносити зміни, можливо і переплановувати, за які потрібно буде платити.
Звернувшись до архітектора за індивідуальним проектом, замовник може показати, один із готових проектів і доручити розробити саме те, що йому потрібно функціонально. Зовнішній вигляд, форма покрівлі, оздоблювальні матеріали, кольори – все буде враховано індивідуально.
Наприклад, замовник може точно сказати, якого розміру кімнати він хоче, їх кількість та розташування, кількість санвузлів, площу кухні та їдальні, планування вітальні, форму і конструкцію сходів.
Крім того, проектуючи фасад та зовнішній вигляд, архітектор враховує поєднання будинку з оточенням. Також намагається зробити його пропорційним, щоб будинок мав свої відмінні риси, завдяки яким він буде відрізнятися від сусідніх будинків поруч.
Індивідуальний проект , виготовлений архітектором, відповідає усім потребам та очікуванням замовника.

Залишити відповідь