Про переваги індивідуального проекту будинку

Індивідуальний проект будинку

Наприклад, якщо ви хочете мати вищу вітальню, таке перетворення неможливо здійснити в готовому проекті без складних змін. Однак в індивідуальному проекті – так, адже таку потребу можна врахувати вже на концептуальному етапі, перш ніж буде створена архітектурно-будівельна документація.

У процесі оформлення будинку на замовлення ви повідомляєте, що вам подобається, і ми рухаємось у зоні, яку ви окреслюєте.

Я не нав’язую рішення, які не є вам естетично та функціонально близькими. Незалежно від стилю, якому ви віддаєте перевагу, будинок, який я проектую для вас, буде відрізнятися від інших у цьому районі – він буде єдиним у своєму роді і оригінальним.

Я запропоную вам саме рішення.

Наприклад, вищезгаданий будинок з класичною формою також може мати великі вікна, щоб пропускати багато природного світла і краще відкривати його інтер’єри для саду. У свою чергу, сучасний будинок не повинен бути важким прямокутним блоком – я надам йому легкості.

Зв’яжіться зі мною і я більше розкажу вам про наші пропозиції щодо візуальних та функціональних рішень для будинку, який ви плануєте.

Залишити відповідь