Основні правила успішного проекту будинку

Робота над проектом будинку

Виберіть такого архітектора, з яким Ваші бачення проекту будуть співпадати, тобто Вам має сподобається стиль його проектів.
Так само, як у музиці, якщо вам не подобаються пісні, створені певним виконавцем – ви не слухаєте їх.
Тож архітектор повинен мати подібну естетичну чутливість до вашої. Якщо у Вас різні погляди, цілком ймовірно, що ви не зможете спілкуватися з ним від початку до кінця проекту. В результаті ви або припините роботу, або збудуєте будинок, яким ви не будете задоволені.
Термін виконання архітектурно-будівельної документації вашого майбутнього будинку.
Зазвичай більшість думає, якщо сьогодні зустрінеться з архітектором – то через місяць від першої зустрічі вже буде готовий проект. Це не завжди так. Затримка виникає з різних причин.
Ви повинні врахувати, що індивідуальний проект вимагає прийняття багатьох обов’язкових рішень. Відповідно до належної практики, архітектор зобов’язаний допомогти вам у цьому плані. Однак, без вашої допомоги, навіть найзмістовніша і швидка підтримка не вирішить проблему затримки.

Щоб уникнути непорозуміння, під час першої зустрічі я запитаю вас, які ваші очікування щодо запланованого будинку – що подобається, а що не подобається з точки зору функціональності, форми та фасаду будівлі. Також ознайомлю з існуючими проектами будинків та обговоримо усі деталі, щоб ви могли простіше прийняти рішення.
Я не встановлюю жорсткої дати завершення проекту, оскільки вони не повністю залежить від мене. Цей етап триватиме до тих пір, поки ви не затвердите його.
Я буду ефективно проводити вас через відповідний процес прийняття рішень, допомагаючи встановити список пріоритетів та вибрати оптимальні рішення, які відповідають вашому баченню будинку вашої мрії, при цьому зберігаючи ваші бюджетні рамки.
Це творча робота, тому для хорошого проекту потрібен час, відданість, концентрація та співпраця з клієнтом.

Залишити відповідь